טכניקות עבודה

הדפסה ישירה UV

הדפסת UV מאפשרת להדפיס ישירות על גבי משטחים קשיחים שונים, כאשר ההדפסה נעשית חלק אינטגרלי ממנו, וזאת בניגוד לשיטת העבר בה היה נהוג להדפיס על גבי שקף או מדבקה ולהדפיס על גבי המשטח. בזכות ההדפסה הישירה, לקוחות נהנים ממוצרים איכותיים ומתוצר מרשים, יצירתי ובעל גימור מדויק. את ההדפסות אנו מבצעים על גבי חומרים שונים כדוגמת עץ, מתכות שונות, זכוכית, בדים, חומרים פלסטיים ועוד.

חריתה

את שיטת החריתה אנו מיישמים על מנעד שלם של חומרים לבחירה כמו פרספקס, עץ וכל סוגי המתכות והחומרים הקשיחים. נוכל לבצע עבורכם כל סוג טקסט רצוי, סמל או צורות גרפיות בתוך החומר עצמו או לבצע חריתה בתלת מימדית המאפשרת להגיע לעומקים ושכבות שונים באותו המוצר. החריתה יכולה להיות במגוון רב של גדלים לבחירה, כמו מ- 1.5/3 מטר שזהו הגודל הגדול ביותר של לוח אלומיניום. אנחנו עובדים עם ראש חריתה המאופיין כדק יותר בקצה, המאפשר לנו ליצור דוגמאות תלת מימדיות מורכבות ומאוד מדויקות.

חיתוך, כרסום וצריבה ומוצרי סימון

אנו בחברת ‘אות ושלט’ מבצעים חיתוך, כרסום, וחריתה ב CNC ROUTER מתקדם המאפשר להגיע לרמת דיוק גבוהה מהסטנדרט, ‘על המילימטר’. בדרך זו לקוחותינו ייהנו משילוט מעוצב ומדויק, החל משילוט פנים ועד שילוט חוץ. כמו כן, אנו מעניקים שירותי חיתוך וצריבה בלייזר CO2 בחומרים לא מתכתיים לבחירה. את החיתוך, כרסום והצריבה אנו מבצעים על מגוון סוגי חומרים לבחירה החל מעץ, אלומיניום, פליז וברונזה, חומרים דקים וגמישים (וינילים) וחומרי פלסטיים שונים.

גימורים

כחלק משירותי תכנון וביצוע שילוט והדפסה, אנו מבצעים מגוון יישומים, ציפויי ניקל/זהב, ליטוש והברקה, גימור בצביעה רטובה ועוד. את הגימורים אנו מבצעים בעזרת החומרים והשיטות המתקדמות ביותר, על מנת להגיע לרמת גימור גבוהה כמו על ידי לכות שונות, אוקסידציה, פטינה וחלודות.

סובלימציה

סובלימציה היא שיטת הדפסה מתקדמת הנעשית על ידי מכונת הדפסה המכילה חומר דיו מיוחד אותו מחממים לטמפרטורה של 200 מעלות, דבר ההופך אותו לגז המאפשר לדיו להתחבר ברמת מולקולארית לחומר עליו נרצה להדפיס. אנו בחברת אות ושלט מבצעים את שיטת הסובלימציה להדפסה על מגוון חומרים כגון מתכת, קרמיקה, חרסינה ועוד. ההדפסה המתקבלת היא ברמה הגבוהה ביותר  ונהפכת לחלק אינטגרלי (שאינו יורד כלל או מתקלף) מהחומר עליו הוא מודפס. הדפסת הסובלימציה נהדרת למוצרי קד”מ ושילוט.

הדפסת אלומיניום (אנודייז/פוטומטאל)

אות ושלט מבצעת הדפסת אלומיניום בשיטה דיגיטלית (אנודייז/פוטומטאל) מתקדמת מאוד, המאפשרת לקבל מנעד אפשרויות ועיצובים לבחירה, כגון הדפסה ישירה בכל גוון, מעברי צבע ותמונות. ההדפסה בשיטה זו הופכת להיות חלק אינטגרלי מהחומר, העובר תהליך טרמי להטמעת ההדפסה בתוך החומר לצורך קשיחותו, כך שלא ניתן להוריד או לקלף את ההדפסה. מדובר על הטכניקה היחידה להדפסה שמייצרת תוצאה איכותית ועמידה. בשיטת הדפסה זו ניתן לבצע שלטים, תמונות, מוצרי סימון ועוד.